سرخط خبرها
خانه / اخبار / بسیج و سپاه از تمام ظرفیت‌ها برای رفع موانع اقتصادی استفاده می‌کند

بسیج و سپاه از تمام ظرفیت‌ها برای رفع موانع اقتصادی استفاده می‌کند

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با بیان اینکه یکی از موضوعات جدی ما این است که باید مسایل مالیاتی و شفافیت و عدالت مالیاتی تشریح شود، گفت: بسیج و سپاه در وضعیت فعلی از تمام ظرفیت‌ها برای کمک به دولت و اقتصاد و رفع موانع اقتصادی استفاده می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی استان آذربایجان شرقی، سردار عابدین خُرّم در دهمین مجمع عالی بسیج آذربایجان شرقی که در سالن اجتماعات سپاه عاشورا برگزار شد، با اشاره به اینکه در مجامع بسیج، بحث های کارشناسی در حوزه اقتصاد مقاومتی مطرح است، اظهار داشت: بررسی مشکلات تولید، صادرات، کسبه، اصناف، بازار و توزیع در این مجامع با استفاده از ظرفیت کارشناسی و تخصصی بسیج مورد توجه قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه یکی از موضوعات جدی ما این است که باید مسایل مالیاتی و شفافیت و عدالت مالیاتی تشریح شود، افزود: بسیج و سپاه در وضعیت فعلی از تمام ظرفیت‌ها برای کمک به دولت و اقتصاد و رفع موانع اقتصادی استفاده می‌کند.

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در برخی اعتصابات که با فراخوان دشمن مطرح می‌شد و می‌توانست بازار و تولید را تحت تاثیر قرار دهد، ابراز داشت: بسیج به کمک مردم و بازار و تولید آمد و با همدلی به دولت کمک کردیم تا این شرایط موجود را پشت سر بگذارد.

سردار خُرّم با تقدیر از هوشیاری بازاریان، اصناف و تولیدکنندگان در برابر تحرکات دشمن، اضافه کرد: علی رغم مشکلاتی که وجود داشت، بازاریان و تولیدکنندگان یک روز هم به فراخوان دشمن جواب ندادند.

وی پاسخگویی مسئولان را برای همراهی مردم در حل مشکلات بسیار موثر دانست و گفت: تبریز از جمله استان‌های مورد طمع دشمن بود که اگر در این شهر پاسخ مثبت می‌گرفتند در کل کشور مشکل ایجاد می‌شد بنابراین بازاریان و صنعتگران و… اجازه ندادند مشکل اساسی در استان ایجاد شود.

فرمانده سپاه عاشورا تاکید کرد: خود را به عنوان خادم مردم موظف دانستیم که این جلسه را به صورت اختصاصی به حوزه مالیات و تولید و اصناف اختصاص دهیم تا در شفاف سازی و اعتمادسازی و قوانین مالیاتی رخ دهد و موانع موجود، بررسی و برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از ظرفیت‌های عظیم بسیج در استان، مبارزه با احتکار بوده است، تصریح کرد: این استان دومین استان در کشف انبارهای احتکار است لذا اگر همین بخش به چرخه معیشت مردم برگردد، بخشی از مشکلات این استان و همجوار را حل می‌کند.

همچنین ببینید

دستگاه ناجی غریق با قابلیت کنترل از راه دور، طراحی و ساخته شد

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی استان آذربایجان شرقی، جاوید حسین پور فیضی، دانشجو سال …