سرخط خبرها
خانه / اخبار / تفکر بسیجی و روحیه انقلابی‌گری و جهادی راهگشای مشکلات کشور است

تفکر بسیجی و روحیه انقلابی‌گری و جهادی راهگشای مشکلات کشور است

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی استان با تاکید بر اینکه بسیج زبان مطالبه‌گر مردم است گفت: بسیج ظرفیت‌های علمی و تخصصی بالایی دارد که برای اثربخشی راهکارهای ارائه شده از سوی بسیج مدیران باید الزامات عملیاتی شدن آن را فراهم کنند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی استان آذربایجان شرقی، محمدعلی متفکر آزاد صبح امروز در مجمع عالی بسیج آذربایجان شرقی که در تالار اجتماعات سپاه آذربایجان شرقی برگزار شد، با تاکید بر اینکه بسیج زبان مطالبه‌گر مردم است اظهار داشت: بسیج ظرفیت‌های علمی و تخصصی بالایی دارد که برای اثربخشی راهکارهای ارائه شده از سوی بسیج مدیران باید الزامات عملیاتی شدن آن را فراهم کنند.

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی استان تفکر بسیجی، روحیه انقلابی گری و روحیه جهادی را راهگشای مشکلات کشور دانست و افزود: تفکر بسیجی با روحیه موجود مسئولان سازگاری ندارد و باید به سمت حل مشکلات با روحیه جهادی بود.

رئیس مجمع عالی بسیج آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه معادن بزرگی در استان داریم گفت: در صورت فعال سازی، نه تنها اشتغالزایی بالایی دارد، تامین کننده صنایع پایین دستی و تمام نیازهای داخل بوده و تحریم‌ها را هم بی‌اثر می‌کند.

متفکرآزاد با بیان اینکه مراکز تصمیم گیری در دولت و مجلس می‌توانند در تعامل با مجامع بسیج، از خروجی این مجامع که حاصل تلاش ده‌ها نخبه بسیجی است بهره گیری کنند ابراز داشت: برای پیروزی در جنگ اقتصادی باید از دفاع مقدس درس آموخت و نقشه مقابله با دشمن را در جنگ اقتصادی، همچون جنگ سخت، طرح ریزی کرد.

این اقتصاددان و استاد دانشگاه تبریز، تکیه بر ابتکارات، خلاقیت‌ها، فداکاری‌ها و روحیه جهادی جوانان بسیجی را در حل مشکلات کشور در جنگ اقتصادی اخیر بسیار موثر دانست و ابراز داشت: باید به نیروهای جوان داخلی تکیه کرده و میدان داد تا مشکلات کشور حل شود.

رئیس خانه نخبگان سازمان بسیج علمی استانافزود: بیش از 30 هزار جوان با مدرک دکترا داریم که باید دولت و بخش خصوصی حمایت کرده تا به منزله ارتش کلاسیک انقلابی در جنگ اقتصادی عمل کرده و دشمن را ناکام کنند.

وی با بیان اینکه رکود، افزایش نرخ ارز و… کسب و کار را از رونق انداخته و قدرت خرید هم به شدت کاهش یافته است ابراز داشت: این خطرات، به ویژه افزایش نرخ ارز، خطری نگران کننده برای آینده تولید و اشتغال در زمینه تامین مواد اولیه و… است  که باید فوری این مشکل رفع شود.

همچنین ببینید

چرخ عنکبوتی،به منظور جابجائی اجسام سنگین از روی پله ها طراحی و ساخته شد

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی استان آذربایجان شرقی، غلامرضا صدیقی، مخترع تبریزی که موفق …