خانه / دسته‌بندی نشده / برای تصویب “fatf” چقدر وقت خواهید گذاشت؟

برای تصویب “fatf” چقدر وقت خواهید گذاشت؟

برجام با آن همه بوق و کرنای رسانه ای ۲۰ دقیقه ای به تصویب رسید و سوال این است که برای تصویب این قرارداد که بار‌ها بدتر از برجام است چند دقیقه وقت خواهید گذاشت.

 

به گزارش سازمان بسیج علمی استان آذربایجان شرقی؛ مریم عصارزاده، فعال فرهنگی، سیاسی و نماینده و سخنران تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد در دیدار رهبری در سال گذشته در گفتگو خود با خبرنگار علم و فناوری با اشاره به این که امضا FATF نوعی خود تحریمی است اظهار کرد: در واقع با امضا این قرار داد به دست خودمان خود را تحریم کرده ایم.

وی با تاکید بر این که تصویب  FATF به مراتب از برجام هم بدتر است ابراز کرد: برجامی که چند سال وقت دولت و مردم را گرفت و در نهایت همگان دیدند که چگونه غرب ما را فرسنگ ها عقب انداخت و حالا جای خودش را به FATF داده است تا چند سال نیز به این قرار داد سرگرم باشیم.

عصارزاده خاطر نشان کرد: در برجام دولت حداقل چند مدتی را برای تایید و تصویبش درگیر بود و اخبار آن رسانه ای میشد، اما متاسفانه FATF را یک وزیر در سکوت محض خبری صدا و سیما و مجلس امضا می کند.

این فعال فرهنگی، سیاسی تصریح کرد: تصویب چنین قرار داد هایی نوعی خیانت است  و در بین برخی مسئولین رده بالای کشور اعم از دولت و مجلس جایگاه سپاه قدس، قاسم سلیمانی، حزب الله لبنان و … و ارتباطشان با امنیت ملی ما جا نیفتاده است و برای به تصویب رساندن چنین قرارداد ننگینی تامل می کنند.

برجام با آن همه بوق و کرنا رسانه ای 20 دقیقه ای به تصویب رسید

وی ادامه داد: برجام را با آن همه بوق و کرنای رسانه ای 20 دقیقه ای به تصویب رسید و سوال این است که برای این قرارداد که بار ها بدتر از برجام است چند دقیقه وقت خواهید گذاشت.

این نماینده تشکل های دانشجویی با تاکید بر این که باید نام نمایندگان رای دهنده به “fatf” منتشر شود گفت: نمایندگان مجلس باید جلسه را علنی برگزار کرده و لیست نمایندگان رای دهنده به “fatf” را منتشر نمایید تا در تاریخ ثبت شود چه کسانی به این خاک و به این مردم جفا کردند و خود تاریخ گواه اینها خواهد بود.

همچنین ببینید

دانشجو باید بداند، مسئول حفظ کدامین امانت است

16 آذرماه سال 1332، در تقویم ایران با خون سرخ دانشجویانی رنگین شده است که …