خانه / اخبار / عقد تفاهم نامه توسط مرکز رشد مکاترونیک و رباتیک شهید شفیع زاده

عقد تفاهم نامه توسط مرکز رشد مکاترونیک و رباتیک شهید شفیع زاده

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج علمی ، پژوهش و فن آوری استان آذربایجان شرقی ؛ مرکز رشد مکاترونیک و رباتیک شهید شفیع زاده با یکی از شرکت های دانش بنیان استان عقد تفاهم نامه کرده است .

معراج علیزاده مباشر ، مسئول مرکز رشد مکاترونیک سازمان در خبری مبنی بر عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت دانش بنیان اتصال مکانیک خبر داد .

ایشان خاطر نشان کردند این تفاهم نامه در راستای تحقق اهداف اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی ، همکاری و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی خواهد بود .

علیزاده ، هدف از تفاهم نامه را ایجاد همکاری متقابل در زمینه های علمی ، پژوهشی و آموزشی با در نظر گرفتن کلیه منابع و امکانات طرفین اعم از علمی ، فنی ، تولیدی ، نیروی انسانی ، اطلاعات ، تجربه و تخصص بیان نمود و افزود : طبق این تفاهم نامه محققان و دانش پژوهان برای یادگیری ، پژوهش ، ایده پردازی و اجرا در حوزه شرکت دانش بنیان مورد نظر از طریق مرکز رشد می توانند اقدام کنند.

شایان ذکر است شرکت اتصال مکانیک(سهامی خاص) در تاریخ 1383/7/29 در اداره کل ثبت شرکت های ثبت گردید و فعالیت خود را از سال 84 در زمینه های مشاوره و طراحی و اجرای کلیه تاسیسات آبیاری و زهکشی و آبیاری و ابنیه و تاسیسات شهری آغاز نمود. هدف این شرکت غلبه بر بحران بی آبی و حل مشکلات مربوط به حوضه آب با بهره گیری از تکنو لوژی های نوین و پتانسیل های علمی کشور عزیزمان ایران می باشد.

همچنین ببینید

نگرش جدید به بحث توسعه فناوری از جمله ویژگی های شورای نخبگان است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی استان آذربایجان شرقی، دکتر علی رستمی ریاست خانه نخبگان …