خانه / اخبار / عقد تفاهم نامه توسط مرکز رشد مکاترونیک و رباتیک شهید شفیع زاده

عقد تفاهم نامه توسط مرکز رشد مکاترونیک و رباتیک شهید شفیع زاده

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج علمی ، پژوهش و فن آوری استان آذربایجان شرقی ؛ مرکز رشد مکاترونیک و رباتیک شهید شفیع زاده با یکی از شرکت های دانش بنیان استان عقد تفاهم نامه کرده است .

معراج علیزاده مباشر ، مسئول مرکز رشد مکاترونیک سازمان در خبری مبنی بر عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت دانش بنیان اتصال مکانیک خبر داد .

ایشان خاطر نشان کردند این تفاهم نامه در راستای تحقق اهداف اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی ، همکاری و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی خواهد بود .

علیزاده ، هدف از تفاهم نامه را ایجاد همکاری متقابل در زمینه های علمی ، پژوهشی و آموزشی با در نظر گرفتن کلیه منابع و امکانات طرفین اعم از علمی ، فنی ، تولیدی ، نیروی انسانی ، اطلاعات ، تجربه و تخصص بیان نمود و افزود : طبق این تفاهم نامه محققان و دانش پژوهان برای یادگیری ، پژوهش ، ایده پردازی و اجرا در حوزه شرکت دانش بنیان مورد نظر از طریق مرکز رشد می توانند اقدام کنند.

شایان ذکر است شرکت اتصال مکانیک(سهامی خاص) در تاریخ 1383/7/29 در اداره کل ثبت شرکت های ثبت گردید و فعالیت خود را از سال 84 در زمینه های مشاوره و طراحی و اجرای کلیه تاسیسات آبیاری و زهکشی و آبیاری و ابنیه و تاسیسات شهری آغاز نمود. هدف این شرکت غلبه بر بحران بی آبی و حل مشکلات مربوط به حوضه آب با بهره گیری از تکنو لوژی های نوین و پتانسیل های علمی کشور عزیزمان ایران می باشد.

همچنین ببینید

اجرای طرح تحقیقاتی ارتباط بین مغز و کامپیوتر (BCI) و سيستم الکترواکولوگرافي (EOG) برای کنترل سیستم های الکترونیکی در مرکز رشد مهندسی پزشکی

تیم تحقیقاتی مرکز رشد مهندسی پزشکی بر روی پروژه کنترل سیستم های الکترونیکی با استفاده …