خانه / اخبار / انتشار فراخوان مرحله جدید طرح جوانه در آذربایجان‌شرقی

انتشار فراخوان مرحله جدید طرح جوانه در آذربایجان‌شرقی

فراخوان دومین مرحله گرنت فناوری موسوم به طرح جوانه همزمان با سراسر کشور در آذربایجان‌شرقی منتشر شد.

عبدالرضا واعظی، رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی با اعلام این خبر گفت:در گرنت فناوری حمایت‌های مالی بلاعوض از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی تمامی دانشگاه‌های استان، مرتبط با فناوری در حوزه  IT و ICT که منجر به تولید محصول با قابلیت تجاری‌سازی شوند، صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای  این طرح، کاربردی نمودن پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی است؛ افزود: کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پایان‌نامه‌های مرتبط با دو حوزه IT و ICT داشته باشند حتی در صورتی که در رشته مرتبط با این دو حوزه  تحصیل نمی‌کنند، می‌توانند با ثبت‌نام در طرح گرنت جوانه  از حمایت های این طرح برای انجام پروژه‌های خود در قالب پایان‌نامه‌های فناورانه برخوردار شوند.

واعظی یادآور شد: مرحله  اول  گرنت جوانه در سال‌جاری در پنج استان  آذربایجان‌شرقی، خراسان رضوی، سمنان، فارس و مرکزی به صورت پایلوت اجرا شد و در مرحله نخست اجرای طرح در استان آذربایجان‌شرقی، از چهار رساله دکترای و پنج  پایان‌نامه کارشناسی ارشد، به مبلغ 2 میلیارد و 287 میلیون ریال حمایت مالی انجام شد.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: علاقمندان‌ برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام از 12 الی 23 اسفندماه سال‌جاری به وبسایت techgrant.msrt.ir مراجعه کنند.

همچنین ببینید

برگزاری جلسه کارگروه نخبگان/ مهندسی معکوس نخبگان در حل مشکلات

کارگروه خانه نخبگان سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی با حضور حجت‌الاسلام سرایی  نماینده …