خانه / اخبار / بررسی مشکلات شرکت پالایش نفت تبریز با حضور رئیس دادگستری

بررسی مشکلات شرکت پالایش نفت تبریز با حضور رئیس دادگستری

جلسه بررسی مشکلات زیست محیطی شرکت پالایش نفت تبریز با حضوررئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

 بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی از جمله اقداماتی است که جزو برنامه های دادگستری آذربایجان شرقی قرار دارد و امروز چهارشنبه طی بازدید و جلسه برگزار شده با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی مشکلات زیست محیطی مربوط به شرکت پالایش نفت تبریز مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

موسی خلیل اللهی رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی درجلسه ارزیابی مشکلات شرکت پالایش نفت تبریز با اشاره به نتایج مثبت برگزاری این جلسات گفت : برگزاری جلسات پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی به نتایج بسیار مثبتی منجر می شود به طوری که تاکنون در آذربایجان شرقی تعداد ۵۰ واحد تولیدی کوچک و بزرگ مشکل دار با حمایت قوه قضائیه به چرخه تولید برگشته و هم اکنون حتی در برخی موارد اقدام به صادرات نیز انجام می شود.

وی با اشاره به نقش شرکت پالایش نفت تبریز در اشتغالزایی افزود: دادگستری آذربایجان شرقی پس از بررسی و ارزابی موارد مطرح شده تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا شرکت های تولیدی نفت و پتروشیمی با تمام توان به کار خود ادامه دهند. شرکت پالایش نفت تبریز نقش بسیار مهمی در حمایت از اشتغال  استان داشته و بر همین اساس امیدواریم در راستای ادامه حیات این واحدهای تولیدی اقدامات خوبی انجام شود.

رئیس دادگستری آذربایجان شرقی، حفظ حقوق عامه، حمایت از تولید و سرمایه گذاری مشروع و مبارزه با مفاسد در همه شئون را از جمله راهبردهای قوه قضائیه اعلام کرد و افزود :اولویت های دستگاه قضایی آذربایجان شرقی بر اساس برنامه های تحولی ریاست قوه قضائیه، است ودر خصوص شرکت پالایش نفت تبریز ۳ مولفه حمایت از تولید، سرمایه گذاری مشروع و اشتغال و حقوق عامه در کنار هم قرار دارد.

خلیل اللهی با بیان اینکه مبارزه با فساد اقتصادی از دیگر ماموریت های قوه قضائیه است تصریح کرد:در کنار مبارزه با فساد در حوزه های اقتصادی و اجتماعی، یکی از اقدامات دیگر دستگاه قضائی، حفظ اشتغال موجود و کمک به ایجاد اشتغال، تولید و حمایت از سرمایه گذاری مشروع است.

همچنین ببینید

برگزاری پنجمین جشنواره نانو در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

پنجمین جشنواره نانو به میزبانی  دانشگاه آزاد اسلامی تبریز دهم آذر سال جاری برگزار خواهد …