خانه / اخبار / اخبار رسانه های استانی / روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه

روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه

به گزارش پایگاه خبری سازمان علمی، پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا ، سرهنگ نادر ارسلانی در پیامی 19 آبان روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه را بر عموم دانشجویان و فعالان علمی کشور تبریک گفتند.

 

متن پیام بدین شرح است :

روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه فرصتی در اختیار جهانیان می‌گذارد تا بار دیگر علوم مختلف را برای ساختن جهانی بهتر بررسی کنند. در سایه نوآوری، پژوهش های علمی و توجه به استعدادهای بشری، یافتن راه‌حل برای چالش‌های گوناگون، دست یافتنی به نظر می‌رسد. دانش بهترین سرمایه انسان برای حمایت از توسعه فراگیر و منصفانه است

لازم است در این زمینه به فرموده ی آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب نیز اشاره کنم  «« رهبر فرزانه انقلاب اسلامی چندی پیش در جمع نخبگان فرمودند « ما علم را می‌خواهیم برای سعادت بشر، برای رشد بشر، برای شکوفائی بشر، برای استقرار عدالت و آرزوهای قدیمی بشر»

نادر ارسلانی همچنین افزود : با توجه به انتخاب شعار امسال رهبر معظم انقلاب « تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها »، بر تک تک مسئولین واجب است در جهت سهولت امر فعالیت علمی جوانان کشور تلاش و زمینه فوق را فراهم سازند .

سازمان بسیج علمی استان در زمینه حمایت های مادی ومعنوی از جوانان نخبه و فعالان علمی در حال فعالیت ، انجام وظیفه و مانع زدایی های مسیر پیشرفت علمی استان است

همچنین ببینید

انعقاد تفاهم نامه مشترک نماینده شرکت پیشگامان با دانشگاه آزاد اسلامی استان

تفاهم نامه همکاری علمی میان نماینده شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج در آدربایجان شرقی با …