خانه / اخبار / تشریح برنامه‌های چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس در تبریز

تشریح برنامه‌های چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس در تبریز

در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و اجرای ویژه برنامه‌های این هفته، نشست مشترک شهرداری تبریز با دبیر ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان برگزار و برنامه‌های مربوطه تشریح شد.

رحیم ملاحسینی، فرمانده‌ سازمان بسیج شهرداری تبریزدر نشست خبری با تشریح برنامه های پیش رو به چگونگی برگزاری این مناسبت اشاره کرده و گفت: دفاع مقدس دورانی ماندگار برای ملت ایران است چرا که پیر و جوان با تمامی توان در حفظ و صیانت از این آب و خاک کوشیدند تا همواره بدانیم امنیت امروزمان را مدیون شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم.

وی افزود: برنامه‌های متنوع با رویکرد فرهنگی در این هفته برگزار می‌شود که از کلیات آن می‌توان به فضا سازی در پارک موزه دفاع مقدس، برپایی نمایشگاه، نصب تندیس، پخش تیزر از تلویزیونهای شهری، استفاده از ظرفیت فرهنگسراها در مناطق ۱۰گانه، فضاسازی گسترده در ناوگان اتوبوسرانی، تاکسیرانی و مترو اشاره کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس استان در روز اول از هفته دفاع مقدس خبر داده و افزود: ۳۱ شهریور سالروز آغاز جنگ تحمیلی و نقطه شروع دوران دفاع مقدس است و چه بهتر که با انجام حرکاتی نمادین از یادگاران این عرصه تجلیل کنیم.

ملاحسینی گفت: این مراسم با رعایت پروتکلهای بهداشتی و دعوت تعدادی  از رزمندگان دفاع مقدس در صحن مصلی به همراه ارتباط ویدئو کنفرانسی مقام معظم رهبری در صبحگاه ۳۱ شهریور امسال برگزار خواهد شد.

همچنین ببینید

دانشمندان کوچک با طرح‌های بزرگ / از کفش مولد انرژی تا فرمان نجات

دانش‌آموزان خلاق و مبتکر تبریزی در رقابت‌های ملی لکوکاپ ایران حائز مقام‌های برتر شده و …