سرخط خبرها
خانه / اخبار / از ظرفیت بسیج اقشار در تحقق اقتصاد مقاومتی، مغفول مانده ایم

از ظرفیت بسیج اقشار در تحقق اقتصاد مقاومتی، مغفول مانده ایم

مسئول سازمان بسیج علمی استان: بسیج اقشار ظرفیت ها و توانمدی های بسیار گسترده ای در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد که از آن ها مغفول مانده ایم و باید از این ظرفیت ها به بهترین شیوه استفاده کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان آذربایجان شرقی، دکتر حسین جهانگیری در جلسه شورا علمی که با حضور مسئولین بسیج اقشار استان و با موضوع “نقش بسیج اقشار در تحقق اقتصاد مقاومتی” برگزار شد، با اشاره به ظرفیت های موجود در بسیج اقشار، اظهار داشت: بسیج اقشار، ظرفیت ها و توانمدی های بسیار گسترده ای در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد که از آن ها مغفول مانده ایم و باید از این ظرفیت ها به بهترین شیوه استفاده کنیم.

 

وی افزود: سازمان بسیج علمی استان سعی دارد، تحقیقات و پروژه های انجام شده در این سازمان را به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی سوق دهد و نقاط ضعف و قوت را در این حیطه به صورت علمی بیان کند.

 

مسئول سازمان بسیج علمی استان با بیان این که سازمان بسیج علمی استان، باتکیه بر نیاز سنجی های انجام گرفته از مجموعه های بسیج اقشار استان، موضوع اقتصاد مقاومتی را دارای اولویت تشخیص داده است، ابراز داشت: بیش از یک سال بر روی موضوع “نقش بسیج اقشار در تحقق اقتصاد مقاومتی” کار شده است و به صورت جداگانه از هر قشر بسیج مصاحبه و پژوهش به عمل آمده است.

 

 

وی ادامه داد: حاصل پژوهش های انجام یافته توسط این سازمان، گزارش 220 صفحه ای از 21 قشر بسیج شد که به صورت جداگانه و به صورت مباحثه ای برای هر قشر ارائه می شود.

 

جهانگیری با تاکید بر این که سازمان بسیج علمی، تنها قصد انجام کار صرفا علمی را ندارد، گفت: سعی داریم در پژوهش های انجام یافته توسط این سازمان، نتایج علمی قابل استفاده تولید شود و صرفا به نتایج کلیشه ای اکتفا نخواهیم کرد.

همچنین ببینید

چرخ عنکبوتی،به منظور جابجائی اجسام سنگین از روی پله ها طراحی و ساخته شد

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی استان آذربایجان شرقی، غلامرضا صدیقی، مخترع تبریزی که موفق …