خانه / uncategorized / عقد تفاهم نامه دیگر توسط مرکز رشد مکاترونیک ورباتیک شهید شفیع زاده

عقد تفاهم نامه دیگر توسط مرکز رشد مکاترونیک ورباتیک شهید شفیع زاده

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج علمی ، پژوهش و فن آوری استان آذربایجان شرقی ؛ مرکز رشد مکاترونیک و رباتیک شهید شفیع زاده این بار با یکی از شرکت سازنده دستگاه های سیستم آبیاری بارانی عقد تفاهم نامه کرده است .

معراج علیزاده مباشر ، مسئول مرکز رشد مکاترونیک سازمان در خبری مبنی بر عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت فن آوران زرین خوشه آذربایجان خبر داد .

ایشان خاطر نشان کردند این تفاهم نامه که بعد از چندین بار بازدید میدانی از کار ها و محصولات شرکت انجام گرفته شده است .در راستای تحقق اهداف اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی ، همکاری و هم افزایی فعالیت های علمی و پژوهشی خواهد بود .

علیزاده ، هدف از تفاهم نامه را ایجاد همکاری متقابل در زمینه های علمی ، پژوهشی و آموزشی با در نظر گرفتن کلیه منابع و امکانات طرفین اعم از علمی ، فنی ، تولیدی ، نیروی انسانی ، اطلاعات ، تجربه و تخصص بیان نمود و افزود : طبق این تفاهم نامه محققان و دانش پژوهان برای یادگیری ، پژوهش ، ایده پردازی و اجرا در حوزه شرکت  مورد نظر از طریق مرکز رشد می توانند اقدام کنند.

شایان ذکر است شرکت فن آوران زرین خوشه آذربایجان  در زمینه های مشاوره و طراحی و اجرای  تاسیسات آبیاری  آغاز نمود. هدف این شرکت غلبه بر بحران بی آبی و حل مشکلات مربوط به حوضه آب در بخش کشاورزی با بهره گیری از تکنو لوژی های نوین و پتانسیل های علمی کشور عزیزمان ایران می باشد.

شایان ذکر است شرکت مذکور در حوزه ساخت و طراحی سیستم آبیاری بارانی تنها شرکت شمال غرب کشور می باشد .

همچنین ببینید

بازدید مسئول سازمان بسیج علمی استان، از مرکز رشد شهید باکری به روایت تصویر

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی استان آذربایجان شرقی؛ سرهنگ نادر ارسلانی مسئول سازمان …