سرخط خبرها
خانه / اخبار / بازدید فرماندهی سپاه عاشورا، از سازمان بسیج علمی+عکس

بازدید فرماندهی سپاه عاشورا، از سازمان بسیج علمی+عکس

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان آذربایجان شرقی، فرماندهی سپاه عاشورا، سردار عابدین خرم، طی بازدیدی از سازمان بسیج علمی از فعالیت های این سازمان در راستای حمایت از مخترعین و مبتکرین قدر دانی کردند.

 

در ابتدای این بازدید دکتر حسین جهانگیری، مسئول سازمان بسیج علمی به تشریح فعالیت ها و وظایف این سازمان در راستای حمایت از قشر مخترع و مبتکر پرداختند.

 

سپس فرماندهی سپاه عاشورا در سخنان خود با انتقاد از کم توجهی به قشر نخبه و در حاشیه ماندن این قشر به توجه هر چه بیشتر و تلاش برای افزایش جمعیت این قشر تاکید کرد.

 

وی در ادامه نسبت به شیوع آفتی به نام فرار مغز ها هشدار داد و ابراز داشت: باید با توجه و حمایت ها از بروز این گونه آسیب ها در کشور جلوگیری کنیم و همواره ارتباط خود را با این قشر حفظ کیم.

 

سردار خرم بسیج را نیرو هوادار و پیشرو در اهداف انقلاب دانسته و خاطر نشان کردند: بسیج باید همواره ارتباط خود را با قشر نخبه، علمی و دانشگاهی به طور تنگاتنگ حفظ کند و بر این امر همت داشته باشد.

 

وی خواستار نشر و بازتاب اقدامات سازمان بسیج علمی در جامعه شد و گفت: اگر اقدامات و خدمات این سازمان به خوبی در اذهان عمومی و دانشگاهی نشر شود، عزت و محبوبیت بسیج در بین اقشار مختلف، به خصوص قشر علمی بالاتر می رود.

 

فرماندهی سپاه عاشورا در توصیه ای عنوان کرد: باید اقدامات سازمان بسیج علمی بازتاب گسترده تر داشتاه باشد و بازخورد آن مورد بررسی قرار گیرد و وضعیت نسبت به بازخورد ها اصلاح شود.

 

در پایان این بازدید، سردار خرم از سایت این سازمان در بخش فرم های حمایتی و اطلاع رسانی و همچنین از نمایشگاهی که توسط مخترعینی که با حمایت های این سازمان توانسته بودند طرح های خود را به مرحله اجرا برسانند بازدید کرد.

 

 

 

همچنین ببینید

گزارش تحلیلی/ضرورت ایجاد سامانه واحد، جهت جذب بیماران خارجی

توریسم سلامت، یا گردشگری پزشکی یکی از انواع گردشگری است که فرد در آن به …