خانه / اخبار / مرکز رشد رباتیک و مکاترونیک سازمان بسیج علمی استان افتتاح شد

مرکز رشد رباتیک و مکاترونیک سازمان بسیج علمی استان افتتاح شد

پنجمین مرکز رشد سازمان بسیج علمی استان آذربایجان شرقی با عنوان مرکز رباتیک و مکاترونیک شهید شفیع زاده بعد ازظهر روز ۲۹ آذر توسط دکتر جهانگیری مسئول سازمان در ساختمان علامه طباطبایی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج علمی استان در مراسم افتتاح این مرکز جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، دکتر متین پور رئیس داشکده فنی و مهندسی و مهندس عبداله شادی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان نیز حضور داشتند.

در این مراسم دکتر جهانگیری طی سخنانی ضمن برشماری اهداف راه اندازی این مرکز بر استفاده از نظرات اساتید عضو کارگروه علمی مرکز رشد جهت تعیین اولویت های پژوهشی و کاربردی و فعالیت طرحها بر اساس این اولویت ها تاکید نمود.

 

دکتر متین پور رئیس دانشکه فنی و مهندسی نیز از راه اندازی این مرکز استقبال نمود و بر کمک اساتید دانشکده جهت اجرای طرحهای کاربردی در این مرکز تاکید کرد. مهندس عبداله شادی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان با اشاره به درخواست های هسته های علمی دانشجویان دانشگاه های مختلف استان از مئول سازمان بسیج علمی درخواست نمود تا مراکز رشد سازمان در رشته های مختلف در سایر دانشکده ها و دانشگاههای استان نیز ایجاد و راه اندازی شود.

همچنین ببینید

نگرش جدید به بحث توسعه فناوری از جمله ویژگی های شورای نخبگان است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی استان آذربایجان شرقی، دکتر علی رستمی ریاست خانه نخبگان …