خانه / اخبار / اخبار سازمان / پرینتر سیمان در چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نو و پیشرفته در معرض دید عموم

پرینتر سیمان در چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نو و پیشرفته در معرض دید عموم

پرینتر سیمان که طراحی و ساخت آن توسط دو مبتکر بسیجی انجام پذیرفته است در چهارمین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نو و پیشرفته در معرض دید عموم قرار گرفت.

photo_2016-11-13_01-10-27

مجید مرادی یکی از دو طراح این طرح و مسئول مرکز رشد شهید فراحی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا در مصاحبه با خبرنگار سازمان بسیج علمی سپاه عاشورا درباره نحوه کار این دستگاه چنین توضیح داد:

با پرینتر سیمان دیگر نیازی به کار در ارتفاع برای سیمان کاری دیوار نیست و به راحتی با نصب آن در پشت بام شاهد سیمان کاری دیوار خواهیم بود.وی افزود: پرینتر سیمان روی پشت بام دیواری که می خواهیم سیمان کاری کنیم نصب می شود و مانند پرینترهای جوهری به طرفین حرکت کرده و دیوار مورد نظر را سیمان کاری می کند.

لازم به توضیح است که این طرح تنها طرح این دو جوان بسیجی نبوده و مرکز رشد شهید فراحی مراغه دارای انواع مختلف ابتکارها بوده و اعضای این مرکز در این زمینه فعالیت چشمگیری دارند.

همچنین ببینید

مسئولان خود را به مردم برسانند

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی استان آذربایجان شرقی، سرهنگ نادر ارسلانی، مسئول سازمان …

یک دیدگاه

  1. سلام . ما به این دستگاه نیاز داریم و خوشحال میشیم در زمینه تولید انبوه ساختمان با فناوری نوین همکاری داشته باشیم. ۰۹۱۱۹۳۶۲۵۲۸