خانه / اخبار / اخبار رسانه های استانی / شمارش معکوس آزمون سراسری ۱۴۰۲، توزیع کارت آزمون

شمارش معکوس آزمون سراسری ۱۴۰۲، توزیع کارت آزمون

کارت ورود به جلسه نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ از روز یکشنبه ۲۵ دی ماه با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل مشاهده و چاپ می باشد.

به گزارش روابط عمومی بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی، آزمون سراسری سال۱۴۰۲ در نوبت اول در روزهای ۲۹ و ۳۰ دی ماه دی ماه در۴۱۷ شهرستان، ۵۸۵ حوزه اصلی و ۲۰۴۱ حوزه فرعی برگزار می‌شود.

آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح پنجشنبه ۲۹ دی ماه ۱۴۰۱، آزمون گروه زبان های خارجی بعد از ظهر پنج شنبه ۲۹ دی ماه، گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی صبح جمعه ۳۰ دی ماه و گروه آزمایشی هنر بعد از ظهر جمعه ۳۰ دی ماه برگزار می‌شود و برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

داوطلبان نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ از فردا یکشنبه ۲۵ دی ماه می‌توانند با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

داوطلبان برای دریافت کارت تا 28 دی ماه مهلت دارند، همچنین اگر مغایرتی در کارتشان مشاهده کردند برای اصلاح آن نیز باید در روز 28 دی ماه اقدام کنند.

گروه های آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی نیز در روزهای چهارشنبه ۲۸ دی ماه و پنج شنبه ۲۹ دی ماه و گروه آزمایشی هنر روزهای چهارشنبه ۲۸ دی ماه، پنجشنبه ۲۹ دی ماه و صبح جمعه ۳۰ دی ماه می‌توانند به باجه های رفع نقص نیز مراجعه داشته باشند.

به دلیل آنکه اطلاعات شناسنامه ای داوطلبان مانند نام، نام خانوادگی، کدملی، سال تولد، جنسیت، شماره و سریال شناسنامه از سامانه ثبت احوال دریافت شده است امکان ویرایش این اطلاعات میسر نیست و لازم است داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت به ثبت احوال منطقه خود مراجعه کنند.

 برخی از اطلاعات  مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان نظیر سال اخذ دیپلم، نوع دیپلم، کد دانش آموزی در سایت سازمان سنجش قابل ویرایش است ولی  برای برخی از اطلاعات مانند عکس اشتباه یا فاقد عکس امکان ویرایش اطلاعات از طریق سایت سازمان سنجش میسر نیست و لازم است داوطلبان  در روزها و ساعات مقرر به نشانی باجه های رفع نقص مراجعه کنند.

همچنین ببینید

خطر کم آبی تابستان آذربایجان شرقی را تهدید می کند

کاهش بارندگی ها، افزایش دما، تغییر اقلیم، افزایش جمعیت، افزایش مصرف، آلودگی منابع از جمله …